Atribuită Cumpărare directă

Camera supraveghere exterior Hikvision 4MP 50m IR DS-2CD2T43G0-I5 2.8mm UltraHD 4 Megapixel 1440p IR exterior 2560×1440 pixeli 25 fps 2.8 mm lens 99 grade deschidere compresie H.265+, H.265, H.264+, H.264, 1/3" Progressive CMOS auto-iris 0.001Lux @(F1.2,AGC ON) Optimizata Day&Night ICR 50m EXIR IR Range 120DB TrueWideDynamicRange TrueDigital noise reduction BLC Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, up to 128 GB EXTERIOR -30 °C ~ 60C weatherproof IP67 carcasa metalica DC12V/PoE (802.3af) 1 RJ45 10M/100M ethernet port 3D DNR, BLC, DWDR compatibila Nuuo, Milestone, ONVIF livrata cu aplicatie gratuita a furnizorului pana la 64 camere/server

Număr anunț
DA25540032
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550 RON
Valoare atribuită
550 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550 RON

din 550 RON estimat