Atribuită Cumpărare directă

Unitate Centrala Intel i5 3.6GHZ, Mem DDR3 8GB, SSD 480GB WD, Windows 10 pro,

Număr anunț
DA25559099
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
ESARA IT SRL (CUI 30601312)
Cod CPV
30213400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172,73 RON
Valoare atribuită
1.172,73 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172,73 RON

din 1.172,73 RON estimat