Atribuită Cumpărare directă

: 200 buc x electrozi EKG unica folosinta x 0.3 RON 1 buc x cablu EKG Edan x 378.00 RON 10 buc x rola hartie EKG 210mmx30m x 9.99 RON 10 buc x rola hartie EKG 110mmx30m x 6.50 RON 10 buc x rola hartie EKG 80mmx25m x 4.77 RON 10 buc x garou automat x 16.50 RON

Număr anunț
DA25552666
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,60 RON
Valoare atribuită
815,60 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,60 RON

din 815,60 RON estimat