Atribuită
Cumpărare directă
PACHET FURNITURI BIROU: Dosar alb plic Forster 50 BUC 0.41 20.50 2 Plic C4 alb siliconic 25/set 4 SET 8.96 35.84 3 Verbatim DVD-R 4.7GB 16x 25buc/spindle 2 SET 40.9 81.80 4 Verbatim CD-R 700MB 52x 10 buc/spindle 3 SET 15 45.00 5 Plic CD hartie gumat 100/set 1 Set 10.9 10.90 6 Lipici stick 20g Fix 15 BUC 3.11 46.65 7 Sfoara canepa 200g 3 Ghem 3.95 11.85 8 Banda adeziva solvent transparenta 48mmx60m Vibac 3 Buc 3.84 11.52 10 Mouse optic cu fir HAMA MC-200 182602, 1200dpi, negru 5 Buc 29.84 149.20 11 Mouse Wireless Hama AM-7300, USB 3 Buc 36.33 108.99 12 Acumulatori LR6/AA 2100 mAh 4/blister Varta 1 Buc 73.72 73.72 13 Toner compatibil CF244A 1K HP LaserJet PRO M15A Black 1 Buc 119.9 119.90
- Număr anunț
- DA25576294
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN ANGHEL BAILESTI (CUI 5155456)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 715,87 RON
- Valoare atribuită
- 715,87 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.