Atribuită Cumpărare directă

Halat de Unica Folosinta Culoare: alba Material netesut polipropilena Termen de livrare: 10 zile lucratoare Produsele NU SUNT STERILE, sunt destinate uzului general. NU SUNT RECOMANDATE pentru interventiile chirurgicale

Număr anunț
DA25569944
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat