Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 71091710 Masca chirurgicala masti chirurgicale unica folosinta protectie trei 3 pliuri 3 straturi cu elastic si banda metalica 50 bucati / set STOC CURENT 06.05.2020 ORA 07:00 - 2.423.000 BUCATI!!!!!!!!!!!!!!!!!! LIVRARE 24 ORE DIN STOC AVIZ DE FUNCTIONARE DE LA MINISTERUL SANATATII conform Legii 95/2006 IN CURS DE ELIBERARE NUMAR INREGISTRARE DOSAR DEPUS DM 2252C/05.05.2020. ATENTIE !!!!! SE VOR COMANDA MULTIPLU DE 50 BUCATI COMANDA MINIMA 400 BUCATI livrare de 24 ore pentru comenzile atribuite in fiecare zi pana la ora 15:00 PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25567596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CISNADIE (CUI 17398378)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat