Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ,CPU i7-8700,ddr4 8GB, SSD 256gb, placa video MX 130 2gb,cablu HDMI 10m,microfon

Număr anunț
DA25556510
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.334,50 RON
Valoare atribuită
2.334,50 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.334,50 RON

din 2.334,50 RON estimat