Atribuită Cumpărare directă

RULADA DE PRIMAVARA CU CASCAVAL DE LA KINGA, BUCATA CANTARESTE APROXIMATIV 2KG. x 22 kg x 17,70 lei SUNCA DE PASARE DE LA KINGA, BUCATA CANTARESTE APROXIMATIV 2.0KG. x 22 kg x 16,60 lei

Număr anunț
DA25540575
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
BIOTA COM SRL (CUI 7045867)
Cod CPV
15130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,60 RON
Valoare atribuită
754,60 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,60 RON

din 754,60 RON estimat