Atribuită Cumpărare directă

SURUB PT PAL/LEMN CAP INECAT 5X100ZG PZ2 BUC 1.000,00 0,31 260,50 49,50 20 6009953 SD SURUB PAL /LEMN CAP INECAT 5X80ZG PZ2 BUC 3.000,00

Număr anunț
DA25565551
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,49 RON
Valoare atribuită
739,49 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,49 RON

din 739,49 RON estimat