Atribuită Cumpărare directă

Prestam servicii de dezinfectie pentru suprafete si aeromicroflora prin nebulizare electrica, cu substante avizate de Ministerul Sanatatii care prezinta efect biocid de nivel inalt. Dupa efectuarea serviciului nu este necesara clatirea, stergerea sau aerisirea spatiului PREZENTA ESTE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25563969
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
PREVENT TEAM SRL (CUI 36322910)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat