Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie si materiale necesare starii de urgenta

Număr anunț
DA25565696
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994708)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.425,70 RON
Valoare atribuită
5.425,70 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.425,70 RON

din 5.425,70 RON estimat