Atribuită Cumpărare directă

Hard disk Western Digital Red Pro rev.2 2TB, 64MB, SATA3, 3.5inch Memorie Kingston ValueRAM 16GB, DDR4-2400MHz, CL17 Placa Retea PCI-E mini 10/100/1000 Mbps Gigabit\ Samsung Enterprise SSD PM883 2,5'' SATA 240GB Read/Write 550/320 MB/s TLC

Număr anunț
DA25556249
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.421 RON
Valoare atribuită
5.421 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.421 RON

din 5.421 RON estimat