Atribuită
Cumpărare directă
1 MASA RADIANTA BABYTHERM 8004/8010 4 853.00 213.25 853.00 2 AP. ANESTEZIE PRIMUS 2 2251.00 562.75 1125.50 3 LAMPA FOTOTERAPIE PT4000 1 63.00 15.75 15.75 4 MASA RADIANTA BABYTHERM 8004/8010 10 853.00 213.25 2132.50 5 LAMPA FOTOTERAPIE PT4000 4 63.00 15.75 63.00 6 INCUBATOR CALEO 3 1309.00 327.25 981.75 7 VENTILATOR EVITA 2 DURA 1 1588.00 397.00 397.00 8 INCUBATOR Isolette C 2000 19 1296.00 324.00 6156.00 9 MASA RESUSCITARE RW-82 1 784.00 196.00 196.00 10 Savina 300 3 1000.00 250.00 750.00 TOTAL 12670.50
- Număr anunț
- DA25495419
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.670,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.670,50 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.