Atribuită
Cumpărare directă
Stick memorie 128GB USB Flash Drive Serioux 128 GB DataVault V35, USB 3.0, black, swivel USB Flash Drive Serioux 128GB DataVault V35, USB 3.0, black, swivel Cod produs: SFUD128V35 Producator: SERIOUX Garantie: 24 luni Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. RY56l
- Număr anunț
- DA25516221
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71,43 RON
- Valoare atribuită
- 71,43 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.