Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza in conditiile legii, o polita Casco ,cu valabilitate de 1 an (22.04.2020-21.04.2020) pentru un autoturism Skoda Octavia, an fabricatie 2013, motor diesel cu o capacitate de 1600 cmc.

Număr anunț
DA25496772
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.228 RON
Valoare atribuită
2.228 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.228 RON

din 2.228 RON estimat