Atribuită Cumpărare directă

Enzima de restrictie Sau3A1, 10 unitati/uL ER0781 300 units/pk Thermo Scientific 276.66 X 2 = 553.32 4 Agaroza de rutina pt. biologie moleculara (1.0% ash, 10% water, gel point 36C 1.5C) 438792U 100g VWR Chemicals 359.14 X 3 = 1077.42 mai putin

Număr anunț
DA25502729
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
24950000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.630,74 RON
Valoare atribuită
1.630,74 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.630,74 RON

din 1.630,74 RON estimat