Atribuită
Cumpărare directă
Masca de protectie FFP2 - COVID 19 CORONAVIRUS KN95 Masca de protectie marime universala. Protectie inalta impotriva virusilor Protecția normei KN95 este recomandată de Organizația Mondială a Sănătății (WHO) ca standard minim de protecție. Confortabilă (nu contine latex) EN 149: 2001 + A1: Standardul FFP2 2009 Instrucțiuni: 1 - mențineți partea din afară și fixați snurul peste urechi. 2 - Aproapiati de față și întindeți masca până acoperă complet nasul, gura și bărbia.Data de expirare este tipărită pe ambalaj ( 21-03-2022). - Vă rugăm să citiți instrucțiunile înainte de utilizare Marcaj CE Livrare imediata din stoc .ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25508145
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.950 RON
- Valoare atribuită
- 8.950 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.