Atribuită Cumpărare directă

TONER CF 411A, CF 412A, CF 413A PT. IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA HP PRO MFP M477. Termen de livrare: max 30.04.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate

Număr anunț
DA25503488
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.293,20 RON
Valoare atribuită
2.293,20 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.293,20 RON

din 2.293,20 RON estimat