Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere a 20 de aparate de filtrat apa pentru o perioada de 12 luni pentru Orasul Cernavoda. Aparatele de filtrat apa vor contine ca componente - Rezervor de 12 litri pentru apa conform NSF standard - Carcase din polipropilena conforme cu FDA standard - Filtru post carbon aprobat NSF - Membrana RO proiectata special - Pompa electrica - asamblat complet si testat la etanseitate - alimentare la 220V cu adaptor la 24V. Se vor respecta specificatiile tehnice ce sunt anexa la prezenta achizitie. Cantitatea achizitionata este urmatoarea : 20 de aparate de filtrat apa 12 luni = 240 de luni de inchiriere ce reprezinta de fapt 20 de aparate X 12 luni. In perioada de inchiriere Prestatorul va asigura ori de cate ori este nevoie interventie si schimbare de filtre sau alte accesorii necesare, in vedera functionarii sistemelor.Achizitia se va finaliza prin semnarea contractului de achizitie publica. Durata de prestare a serviciilor 12 Luni de la semnarea contractului de achizitie publica.
- Număr anunț
- DA25549111
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- PRB CLARUM SRL (CUI 14874884)
- Cod CPV
- 42912330-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.800 RON
- Valoare atribuită
- 28.800 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.