Atribuită Cumpărare directă

Termohigrometru analog 45.2000- 2 bucati; Barometru cu termometru TFA S45.1000.01- 2 bucati

Număr anunț
DA25510255
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
38300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,96 RON
Valoare atribuită
396,96 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,96 RON

din 396,96 RON estimat