Atribuită
Cumpărare directă
1. Bag Chernostrip 121 grade C ( Teste pt. verificarea sterilizarii umede la 121 grade C - 250 teste/cutie), prod. Bag Health Care GmbH = 1 cutie x 486,66 lei/buc; 2. Acid Phosphatase Reagent 5x10 ml, prod. Himedialab Germania = 1 cutie x 168,03 lei/buc; 3. Bag Drycheck ( Teste pt. verificarea sterilizarii uscate la 180 grade C - 1000buc/set), prod. Bag Health Care GmbH = 1 cutie x 587,01 lei/buc.
- Număr anunț
- DA25500987
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,70 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.