Atribuită
Cumpărare directă
- Producător: Analog Devices Inc. - Categorie de produse: Instrumente de dezvoltare RF - Produs: Module de evaluare - Tip: Transceiver RF - Instrumentul este pentru evaluarea: AD9363 - Frecvență: 325 MHz la 3,8 GHz - Ambalaj: Bulk - Seria: HW-ALLIANCE - Marcă: Analog Devices - Tip produs: Instrumente de dezvoltare RF - Cantitate pachet fabrică: 1 - Greutate unitară: 25 g
- Număr anunț
- DA25497592
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
- Cod CPV
- 31711110-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.