Atribuită
Cumpărare directă
Fânul de lucerna, din recolta anului 2019, ambalat in baloti de cca.20 Kg/balot sau baloti rotunzi de cca.350 Kg/balot. Calitate superioara , impuritati si corpuri straine 4-8%; impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 ; Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12%; Continutul in gluten umed – min. 35% . Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret.
- Număr anunț
- DA25496943
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BOVINE BALOTESTI (CUI 24413187)
- Furnizor / câștigător
- AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
- Cod CPV
- 03114200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.