Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie sistem directie , furnizare si montare piese cf. Devizului de lucrari

Număr anunț
DA25511636
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI 24308831)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604,20 RON
Valoare atribuită
604,20 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

604,20 RON

din 604,20 RON estimat