Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: HARTIE IGIENICA ROZ 40/bax 2strat - 60 seturi X 13.98 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA25511898
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,80 RON
Valoare atribuită
838,80 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,80 RON

din 838,80 RON estimat