Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala de protectie, 3 staturi, 3 pliuri, cu elastic. Livrarea se face dupa emiterea comenzii ferme.

Număr anunț
DA25547636
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
DOLEX COM SRL (CUI 6670360)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.600 RON
Valoare atribuită
17.600 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.600 RON

din 17.600 RON estimat