Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) si CASCO: - RCA: Autoturism DACIA, Duster Diesel 1.5 dCi Laureate 4x, CV21MAE, 12 LUNI, PA: 590.20 LEI/ASIGURATOR: EUROINS , DATA INTRARII IN VIGOARE 23.04.2020- CASCO: Autoturism DACIA, Duster Diesel 1.5 dCi Laureate 4x, CV21MAE, SA: 54881.8 LEI, 12 LUNI, PA: 944.66 LEI/ASIGURATOR: OMNIASIGDATA INTRARII IN VIGOARE 15.05.2020 LA EFECTUAREA PLATII

Număr anunț
DA25495180
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN COVASNA (CUI 20822642)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.534,86 RON
Valoare atribuită
1.534,86 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.534,86 RON

din 1.534,86 RON estimat