Atribuită Cumpărare directă

banane, cal.I; biscuiti dietetici, 220 g; ceapa, cal. I; lamai, proaspete, cal. I; usturoi, cal. I; varza alba, cal. I; telemea de vaca; unt, 65% grasime, pachet 200 g; marmelada

Număr anunț
DA25511715
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.946,50 RON
Valoare atribuită
1.946,50 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.946,50 RON

din 1.946,50 RON estimat