Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Kit consumabile compatibile cu injectomatul, tip VISTRON/EnVision CT, in ambalaj steril, cu urmatoarele componente si caracteristici: • Metoda de sterilizare prin radiatie ionizanta • Materialele utilizate nu trebuie sa contina latex • 1 buc. seringa de 200 ml cu urmatoarele caracteristici: • material transparent • rezista la presiuni de minim 355 psi • sunt prevazute cu marcaje de tip FluiDot care permit detectarea rapida a prezentei sau absentei fluidului in seringa • 1 buc. tub conector pacient de joasa presiune, spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 152 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 355 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectorului • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringi fata de cea la pacient Ambalajul trebuie sa aiba inscriptionat obligatoriu minim urmatoarele informatii: • marcaj CE • marcaj cu indicatie explicita de neutilizare in caz de ambalaj deteriorat • marcaj cu indicatie explicita: NON-PYROGENIC FLUID PATH • inventarul kitului • presiunea maxima admisa • marcaj de ambalaj steril si mentionarea metodei de sterilizare • material de unica folosinta • data manufacturarii • data expirarii (minim 4 ani de la data manufacturarii) • numarul de catalog in ved
- Număr anunț
- DA25498098
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33194110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.625 RON
- Valoare atribuită
- 5.625 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.