Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 1500 bucati masti faciale, din 4 straturi de filtrare ,nivel de protectie -FFP2 KN95 ,asigura protectie anti-praf , polen, virusi bacterii, cu bucla elastic de ureche, moale si confortabilă de purtat ,pentru centrele aflate in subordinea DGASPC Vrancea. Produsele vor fi livrate la sediul DGASPC Vrancea , b-dul Garii, nr.13, Focsani, pana la data de 25.04.2020 ora 13:00, cu mijloacele de transport ale ofertantului..
- Număr anunț
- DA25510186
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- FRAGRA DESIGN SRL (CUI 32832445)
- Cod CPV
- 33735000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.350 RON
- Valoare atribuită
- 22.350 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.