Atribuită
Cumpărare directă
doua roviniete, categoria B, pentru o perioada de 12 luni, dupa cum urmeaza:- 1 buc. auto Mercedes; Numar identificare sasiu: WDB910631KP055120 ; Numar inmatriculare: DJ 14 PWT; Valabilitate rovinieta anterioara: 30.04.2020; - 1 buc. auto Mercedes; Numar identificare sasiu: WDB910631KP055121; Numar inmatriculare: DJ 14 PWU; Valabilitate rovinieta anterioara: 30.04.2020.
- Număr anunț
- DA25496077
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA (CUI 4416952)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,24 RON
- Valoare atribuită
- 779,24 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.