Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pate ficat de pasare 200 g, produs necesar asistatii din Centrul de Gazduire Temporara din municipiul Turnu Magurele

Număr anunț
DA25501794
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI 28312215)
Cod CPV
15131310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,20 RON
Valoare atribuită
183,20 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,20 RON

din 183,20 RON estimat