Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat in valoare de 700 RON fara TVA, de la 27.04.2020 până la data de 28.04.2021 , conform ofertei financiare si conform anunt ADV1139153

Număr anunț
DA25502688
Autoritate contractantă
Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat