Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti ce contine: - Dezinfectant maini Aseptoman med 500ML - 100 fl x 32,78 lei = 3.278,00 lei

Număr anunț
DA25498025
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.278 RON
Valoare atribuită
3.278 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.278 RON

din 3.278 RON estimat