Atribuită Cumpărare directă

Oxigen medicinal lichid Contract pentru perioada 01.05.2020 - 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire ianuarie - aprilie 2021 cu incadrare in maxim 30000 mc

Număr anunț
DA25500086
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat