Atribuită Cumpărare directă

Cutii carton 5 straturi Lxlxh= 25 x 25 x 20 cm - 100 bucati x 4,28 lei = 428 lei Cutii carton 5 straturi Lxlxh= 50 x 50 x 40 cm - 100 bucati x 7,40 lei = 740 lei Cutii carton 5 straturi Lxlxh= 40 x 37 x 40 cm - 200 bucati x 6,40 lei = 1280 lei

Număr anunț
DA25497089
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
GADGETS S.R.L. (CUI 17538609)
Cod CPV
44617100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448 RON
Valoare atribuită
2.448 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.448 RON

din 2.448 RON estimat