Atribuită Cumpărare directă

materiale incluse : tevi de legatura 3m , izolatie 3m , cablu electric de legatura intre unitatii 3m ,cablu electric de alimentare , stecher shuco , suport unitate exterioara ,dibluri ,suruburi ,saibe ,piulite,holsuruburi

Număr anunț
DA25513705
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3 (CUI 4340234)
Furnizor / câștigător
Sc FRiG TOTAL GROUP S RL (CUI 13168287)
Cod CPV
45331221-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.435 RON
Valoare atribuită
6.435 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.435 RON

din 6.435 RON estimat