Atribuită
Cumpărare directă
Trusa de perfuzie cu ac adaptare la flacon din plastic autoetansat, de unica folosinta, sterilizat cu oxid de etilena, cu element de ventilare antibacterian, din plastic PVC nontoxic, cu dublu element de filtrare, 80/40 microni/cm patrat,cu dispozitiv de control al debitului de reglare fina (20-1000ml/h), port terminal autoblocant (luer-lock), camera de pompare flexibila si transparent, valabila minim 3 ani, iar pe fiecare produs va fi trecută corect şi completă data până la care este valabil (an, luna, zi), ambalate individual, să aibă certificare CE, să aibă certificat de conformitate şi declaraţie de conformitate. Autorizarea produsului de Ministerul Sanatatii.
- Număr anunț
- DA25508386
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.048 RON
- Valoare atribuită
- 13.048 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.