Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) - GL30APT, GL 40APT,GL55APT

Număr anunț
DA25515726
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI 30925017)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.296,86 RON
Valoare atribuită
2.296,86 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.296,86 RON

din 2.296,86 RON estimat