Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 1 flacon din sticla incolora de tip I cu capacitate de 10 ml, închis cu dop din cauciuc bromobutilic si sigilat cu capsa detasabila din Al de culoare albastra x 10 ml concentrat pentru solu?ie perfuzabila x 200 mg etopozida

Număr anunț
DA25516343
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33652100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.338 RON
Valoare atribuită
5.338 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.338 RON

din 5.338 RON estimat