Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere originale Xerox si HP compus din: 1 bucata XEROX 108R00936 COLORQUBE INK CYAN, COLORQUBE 8570/8580 (2 STICKS), 4.3k - 1x 450 lei fara tva; 1 bucata XEROX 108R00937 COLORQUBE INK MAGENTA, COLORQUBE 8570/8580 (2 STICKS) 4.3k - 1x 450 lei fara tva; 1 bucata XEROX 108R00938 COLORQUBE INK YELLOW, COLORQUBE 8570/8580 (2 STICKS) 4.3k - 1x 450 lei fara tva; 2 bucati XEROX 108R00939 COLORQUBE INK BLACK, COLORQUBE 8570/8580 (2 STICKS) 4.3k - 2x 295 lei fara tva; 1 bucata HP Q2612A (12A) cartus toner negru original pt LaserJet 1010/1015/1018/1020/1022/M1005 - 2.000 pag. - 1x 317 lei fara tva
- Număr anunț
- DA25515346
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.257 RON
- Valoare atribuită
- 2.257 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.