Atribuită Cumpărare directă

Conform Comanda Nr.59/21.04.2020

Număr anunț
DA25504933
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI 2159860)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,80 RON
Valoare atribuită
144,80 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,80 RON

din 144,80 RON estimat