Atribuită Cumpărare directă

MASA EXAMINARE AJUSTABILA CU UN MOTOR PARAMETRI TEHNICI: - dimensiuni externe : 600 x 1850 mm; - inaltime ajustabila : 620 - 900 mm; - distanta dintre podea si masa : 205 mm; - diametru roti: 125 mm; - capacitate maxima: 240 kg. DESCRIERE: - sectiune spate ajustabila; - inaltime ajustabila; - telecomanda; - saltea din spuma acoperita cu vinil; - patru roti, doua roti prevazute cu frana; - vopsita in camp electrostatic. CARACTERISTICI OPTIONALE: - baterie; - suport rola prosop hartie DECRET 195 / 16.03.2020 PANDEMIE CORONAVIRUS SARS - COVID 19

Număr anunț
DA25519721
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat