Atribuită
Cumpărare directă
1. Splitter CATV cu 6 iesiri – pentru distributia semnalului CATV, Signal R-6 (9dB, 5-1000MHZ, cu tot cu conectori F aferente) – 8 buc 2. Mufa TV – mufa “tata”, material plastic (tip banana, culoare alba) – 30 buc 3. Amplificator semnal TV, cu mufe F, alimentare 230 V, 1 iesire, 47-806 – 1 buc 4. Banda izolatoare (alb sau negru) – 20 buc 5. Sacaz – 1 buc 6. Fludor – 1 rola 7. Mufa imbinare cablu coaxial – 20 buc
- Număr anunț
- DA25524288
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32324300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,47 RON
- Valoare atribuită
- 526,47 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.