Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita furnizarea unui numar de 500 de exemplare ale ziarului "Chitila azi" si infolierea celor 5.000 de ziare, editia aprilie 2020. Mentionam faptul ca prezenta achizitie reprezinta o suplimentare a obiectului contractului de prestari servicii nr. 81/25.04.2019, iar dupa finalizarea achizitiei se va intocmi un act aditional la contractul mentionat anterior. La editarea/tiparirea/livrarea ziarelor se va respecta caietul de sarcini al contractului 81/25.04.2019.
- Număr anunț
- DA25515876
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- KRAFT AGENCY SRL (CUI 37432792)
- Cod CPV
- 79000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.265 RON
- Valoare atribuită
- 3.265 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.