Atribuită Cumpărare directă

MULTIMETRU DIGITAL UNI T UT39C PALM SIZE

Număr anunț
DA25511354
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
SCIT TEHNOLOGY SRL (CUI 25643222)
Cod CPV
38424000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,37 RON
Valoare atribuită
183,37 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,37 RON

din 183,37 RON estimat