Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale cod 18 01 06* conform OMS 1226/2012. Pretul mentionat include asigurarea necesarului de ambalaje conform comenzilor ferme transmise de autoritatea contractanta. valabil pana la 30.06.2020

Număr anunț
DA25521460
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
EXPERT WASTE MANAGEMENT S.R.L. (CUI 18889519)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat