Atribuită Cumpărare directă

Voce Premium Nelimitat nat. fix si mobil si UE Fix 1 ISDN-30 Primary Negociat Perioada contractuala 8 luni Pret total lunar 85 euro fara TVA 1 EURO = 4.8382 Lei mai putin

Număr anunț
DA25530844
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.935 RON
Valoare atribuită
4.935 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.935 RON

din 4.935 RON estimat