Atribuită
Cumpărare directă
Clor 1L ACE Descriere Instructiuni de utilizare:Pentru uz casnic: ACE=200ml, utilizare produs diluat - aplicati pe suprafete si clatiti dupa 10 minute. Utilizare produs nediluat - Clatiti, Dezinfectant Ace Multi-Purpose solutie de curatat universala spray 650ml curata in profunzime degreseaza indeparteaza pete, ESCRIERE: ANTICALCAR 5 IN 1 500ml pompita DESCRIERE PRODUS Pentru electrocasnice precum fier de calcat, fierbator, ceainic, cafetiera, expresor Curata si indeparteaza rapid depuneri de calcar Ideal pentru robinete, instalatii sanitare, faianta, ceramica, plastic, sticla MOD DE AMBALARE 500 ml, Saci menajeri 60L 10 buc/rola color, Cillit Bang 750ml pulverizator, Servetele birou/cutie,Saci polietilena 1100x1400mm tip LDPE rezistenti la sfasiere, rupere.
- Număr anunț
- DA25518884
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial de Munca Botosani (CUI 3372602)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 24312220-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178,79 RON
- Valoare atribuită
- 178,79 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.