Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE ID produs Produs Cantitate Unitate 4005882 ADESILEX P9 25KG , ADZ.FLEXIBIL GRI 20 SAC 20 buc*42.01 5008941 ADEZIV GRESIE FAIANTA INTERIOR 25 KG AFI 4 BUC*14.22, 2023144 ROBINET DUBLU SERVICIU CU 2 IESIRI 1/2 5 BUC *36.13, 2006932 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 10 BUC *8.10, 2013172 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT 1/2 PN16 10 BUC*10.75, 3015288 RACORD EXT. LAVOAR 1''1/4-1''1/2-D32/40 20 BUC*6.72 3021512 CONSOLE CHIUVETA MEDII 390MM (X2BUC) 2 SET*19.33, 3000071 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L50 20 BUC *4.05, 3032125 KOMFORT UNI DUAL REZ.SEMIINALT.3/8" C93 6 BUC *57.98, 1040760 DISC DIA SEGMENTAT 125X22 RS DDS125 5 BUC *13.10, 1040784 DISC DIA CONT 125X22 RS DDC125 5 BUC*13.66 4007544 DISTANTIERE "T" 4MM (100BUC) 3 PUN*2.44 6048965 SET MANERE CU SILDURI 54MM CHEIE FINISAJ 20 BUC*26.20
- Număr anunț
- DA25516758
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.533,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.533,42 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.